arygnoc

Tiež si doma odkladáte úspory do krabice od topánok?

ako niektorí politici (Rath)?
Ja snáď na tie jeho úspory ani nemám toľko krabíc od topánok.
Doplňuji:
ocko:
defenestrácia, defenestrácia, nj.
Ale aj upálenie na hranici tu už dosť dlho nebolo.
O lámaní na kolese ani nehovorím.

Nejlepší odpověď
dudu

Arygnoci, děvčico nešťastná jste hodně vedle mísy. V neděli jsem se koukal na pořad V. Moravce, kde pan doktor vystupoval a bylo mně velmi divné, jak byl tento vyhlášený kverulant najednou slušný a nepřiměřeně umírněný.
Z dnešního hlediska bych usuzoval, že už tušil něco o koudeli, která mu kdesi hoří. Proto zcela určitě po sobě cestičku zavčas umetl a my jen můžeme očekávat patřičné výsvětlení stran původu a obsahu předmětné škátule.
Tipoval bych něco ve smyslu, že si pan Rath po nocích anonymně přivydělává jako čistic bot a v oné krabici měl kromně pár krémů a kartáčů také svůj večerní výdělek a nějaké to dýško.

Další odpovědi
Děda Louda

Kolikrát se ocitnu v tak závažném deficitu úložných prostor, že musím stále kupovat nepředstavitelné množství bot, abych mohl patřičně využít prázdné krabice. Jenom se bojím, že si toho někdo všimne a bude se pídit.

anonym

V krabicích od bot skladuji boty. Pokud na ně zrovna není sezóna, je jim tam nejlépe. Pak je jasné, že zůstávají nějaké prázdné krabice volné, protože v botách z nich právě chodím.
Tím jsem asi vyčerpala první část tématu.

Co jsou to úspory???
Energii spořím jako divá, ale ta se skladovat v krabicích nedá. Ušetřená voda se do krabic z praktického hlediska taky schovávat nedá. A tak bych mohla pokračovat dál.
Spořit ze současných důchodů při dnešních cenách opravdu nejde.
Kdyby nás ti naši „milovaní“ politici těmi svými kauzami aspoň tolik nedopalovali. Udělali by věru dobře, kdyby se drželi trochu zpátky a neprovokovali. Oken je všude dost a defenestrace už tu dlouho žádná neproběhla.

www

Krabice by se našla, topánky také, ale úspory z důchodu ne 😁.
Teď je tady kauza Rath, ale kde jsem ti ostatní Grossové, Topoli, Klausové, jiní současní…(musel bych příliš dlouho jmenovat) ap.?
Zameteno, ukončeno, neřeší se – šmytec ☹.
První vlaštovka jaro nedělá, nehledě k tomu, že to asi opět nějak vyšumí!
Sorry, částečně navazuji i na tvoji předchozí otázku.
Doplňuji:
Edit: „.. jde jsou ti..“

anonym

Úspory si ukládám do plechové kasičky na klíček. 🙂

suaeda

Mám velké krabice od „topánok“ takže bych musel současným způsobem žití plnit hodně dlouhou dobu. Možná by mi jeden život nestačil.
Poznámka k Rathovi. Dnes mě pobavilo ve zprávách, kdy honem redaktoři doplňovali že celá akce neměla politický podtext. Navíc krabice od bot je při těchto kauzách malá. Rád bych se podíval na „naspořený kontejnér“ někoho jiného…

terry

Tak velkou krabici nemám, aby se mi do ní vešly všechny mé úspory.

Kohut57

Jsem šetrnější a obezřetnější, peníze schovávám přímo do bot a krabice dávám do sběru. Na těch 7 melounů bych boty měl. V 5 000 bankovkách na to ani krabici nepotřebuji. Musel to mít fakt v drobných.