anti-talent

Ticketless

  • cestujeme letos po dlouhé době letadlem. A teď jsem se dozvěděl, že cestujeme v režimu ticketless, tedy bez letenek. Více info zatím nemám. Nemá někdo zkušenosti s tímto režimem? To se prokážu při odbavení jen občanským průkazem? Jak bude pracovník na přepážce vědět, že mám již vše zaplacené a tak. Dával jsem jen adresu, ani ne RČ, či číslo OP. Děkuji za zkušenosti.

Odpovědi
autacek

Letenky již většina CK nevystavuje a letá se v řežinu Ticketless což znamená že jste odbaveni na základě cestovního dokladu.Všechny tyto informace,ale obdržíte v pokynech které Vám budou zaslány.

To kdo letí se pozná při odbavení dle strojově čitelné oblasti na OP či pasu, spáruje se seznamem potenciálních cestujících. Tak že klasická letenka je ve své podstatě zbytečná.

Sabinaaa

Taky by mě zajímalo, a jak teda zjistím, kde sedím a tak?