ReHu

Ti z vás, kteří děláte doma vánoční výzdobu, máte už letos vyzdobeno?

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Uf. Už jsem se lekla 🙂.
U sousedů už to svítí. Někde v okně, jinde stromek na zahradě, …

Ha ha ha.
Ptám se na vánoční dekorace a dozvím se, že děti jsou líný a rozmazlený.
Přesto si myslím, že ne všechny. Protože pár jiných znám 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne, ještě nemám nic ani ten věnec.
Mám zapálené stříbrné svíčky.
Ani je moc neslavím vyrobím si
salát podle taťkova receptu, bílou
klobásu a řízky. Pak půjdu k sestře.
_____________­_______
Svátky mi dnes přijdou stejně, jako
fraška lidi se jen předhání, kdo, komu
dá nejvíc a nejdražší dárky, to nemám
ráda.Kupují blbosti.

Málokdo se raduje z maličkostí obzvlášť
děti a každý mi teď napíše, že dřív byla
jiná doba a dnes se musí vzdělávat, mají
všechno.
Prdlajs jsou to líná, nakynutá a rozmazlená
děcka.

Od čáry dolů je jen vsuvka mimo otázku.

Další odpovědi
iceT

Já mám zatím jen věnec na dveřích, co jsem si udělala, a doma to zdobit nebudu, maximálně stromeček donesu ze sklepa. No dost možná si koupím nový.

Drap

Ještě dlouho se zdobit nebude. Jen adventní svícen byl dnes instalován.

anonym

Není to trochu brzo?
Vždyť ještě nepřišel čert s mikulášem a andělem.

jmhad

Jako ateista neočekávám příchod spasitele a proto nezdobím již začátkem adventu. Stejně je to podvod, protože revolucionář žid Ježíš,co byl později šikovně zneužit pro záměry jedné skupiny, se narodil až na jaře. Já slavím starý svátek přírody , byť někteří tvrdí že je pohanský, zvaný zimní slunovrat. A ten je letos 22.12.2015