Ti herci nám poslední dobou nějak odcházejí.Teď Lubomír Lipský.Co na to říkáte?

Je to szase další smutná zpráva.
V jaké roli jste pana Lipského měli nejraději.
Díky za odpovědi.
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/382343-zemrel-herec-lubomir-lipsky.html

Nejlepší odpověď
bolak

Herci odcházejí pořád stejně. Dejme tomu že takových těch nejznámějších českých je 100–150, průměrně se člověk dožije 75ti let, tak je jasné že jeden až dva ročně z této stovky zemřou, není na tom nic zvláštního.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-si-ten-nahore-vybira-dobre-lidi

K podotázce: Všechny role byly vynikající, nelze si vybrat, ale přece se mi líbila role, kde říkával: Neřikej mi dědku, já ti taky neřikám cucáku. 🙂

led

Odchádzali aj predtým, to je kolobeh života.. Len sme si zvykli na ich tváre, tie známejšie, tak sa nám stali súčasťou nášho života. Pri odchode tých mnohých menej a málo známych mimo ich okruh si to nik nevšimne. ale aj títo herci robia kultúru, aj ten pán s jediným celoživotným textom „Paní, došlo vám psaní“ bude na javisku chýbať.

iceT

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Jinak, ve svém věku měl celkem nárok, smutné, ale je to tak. Proto si pustím nějaký film, abych uctila památku a pomodlím se.

štamgast

A co na to mám říkat? Lidi se rodí i umírají, to je prostě fakt.
Nejradši jsem ho měl v Hospodě jako „dědka“.

mojitek

Nejvíc se mi líbil ve Čtyři vraždy stačí ,drahoušku. Jakýho jiného herce máš na mysli že nedávno umřel?

anonym

jeho humor mi bohužel nic neříkal

anonym

Barbakane,tvůj odkaz jsem nečetl,tak že jsem nemohl vědět,že máš v dotazu Lipského,to si uvědom.

annas

Stát se to mně, tak otázku smažu, protože je druhá v pořadí.

anonym

Annas, když Jugarovi mažeš příspěvek, který je nejen proti kodexu, ale i proti slušnému chování (asi byl vychováván v DD nebo polepšovně), skáče jak gumový tajtrlík. Musíme ho brát takového jaký je.

anonym

Jakej příspěvek je proti kodexu troubelíne?
My za to nemůžeme,že jsi marod a že si tady ty tvý komplexy vylejváš moulop z jihu.

anonym

Jugare, o co ti jde? A co si mám uvědomovat?

anonym

No jo,špejlař,to se pozná,charakter.

anonym

Tvůj mozeq

bolak

ach, vy jste si tak podobní.. 🙂

anonym

ano, jako magnet, ale každý z jiné strany a chvilku počkej na reakci Jugara!

bolak

dokonce i stejný otázky vkládáte :))

anonym

Heč, já byl první, ale ten druhý ťulpas to nepochopí!