THOUSANDS OF MEMBERS ARE SEEK SEXUAL PARTNER IN YOUR AREA. Je radmo otevřít takový web odkaz, který se jentak objevil?

Co když to bude viróza a celý PC pude do kelu?

Nejlepší odpověď
zvonisek

No, tak to neotvirej a pc ti nepůjde do kelu, ani do kytek.

Další odpovědi
dubraro

Proč bych otevíral nějaký odkaz, když už hlavní titulek je očividná lež? Co užitečného bych tam mohl najít?

ivzez

Není radno…

led

Neklikajte na email, ktorého autor je vám neznámy, alebo vzbudzuje vo vás podozrenie už prvými slovami v hlavičke (pred otvorením). Už bez otvorenia o označte na odoslanie do SPAMu.