TheSims3 – dodatky

Dobrý den,
mohu se zeptat, jestli když si k této hře koupím základ+dodatek obludárium a dodatek roční období, tak až hru poté spustím, jestli to bude dohromady????Jakože budu mít normální obludárium a bude mi ve městě sněžit, pršet.......?????Jde to takto se všemi dodatky?????

Odpovědi
CarJa

Ano,vsechny dodatky se ti slouci dohromady.

Packal

Ano, všechny dodatky se přidají do té jedné základní hry The Sims 3.