theSims 3,2

Ahoj, potřebovala bych se zeptat, jestli když mám Windows 7 Home Premium, jestli mi do tohoto počítače půjde hra The Sims základ a obludárium.Bud´ jedničku , nebo dvojku, děkuji kim

Odpovědi
KerrKnock

Určitě, proč by nešla?.) Jde v pohodě, mám ho taky.

Nykki

Doma to sestra hraje uplně normálně…

anonym

Nainstalovat a spustit jistě půjde, otázkou je už jen jak plynule bude schopen váš grafický akcelerátor vykreslovat trojrozměrnou scénu. Pokud nám sem napište jaký máte grafický akcelerátor, jaký prostor a kolik paměti RAM, snadno i na to odpovíme…