Shizuka

The walking dead (hra) problém s připojením

Nevím proč ale vždy když hru zapnu kliknu a ono se mi to načítá (connecting…) tak asi 3 vteřiny se to najíždí ale pak mi hra přestane pracovat … je možné že je to kvůli toho že hru mám z nosteam ale jiným to normálně jede tk nvm :/ pomůže někdo ? (k internetu připojená jsem a zkoušela jsem to i přeinstalovávat ale stále nic)

Odpovědi
Reezo

Záleží z jakého zdroje jsi to získala. Pokud jsi to stáhla přes torenty, tak jsi se nejdříve měla podívat, zda je tento soubor opravdu funkční 🙂 napíš mi kdyžtak na skype 🙂