Florinka

The Tunnel

Ahoj, teď jsem se podívala na film The Tunnel a mam jednu dost zásadní možná i stupidní otázku, ale ten film neni podle zkutečné události ikdyž se tak tváří nebo ano? Sice je to asi blbost, že by to byla pravda, ale popisky tomu nasvědčují, takže jsem dost zmatená.

Odpovědi
briketka10

a co je předmětem Tvé otázky ??

led

otázka znie:
„ten film neni podle zkutečné události ikdyž se tak tváří nebo ano?“
odpoveď:
Nie je to skutočná udalosť. Ale spôsob, akoby dokumentárny film, navádza na tento pocit. V tom je práve to čaro filmu. Keď chceš never, keď chceš uver.