aduska111

The sims 3 pózy

ahoj , nevíte jestli jdou nainstalovat pózy do STAŽENÉHO The simsu 3 ?? a jde mít např 3 the simsy stáhlé a jeden kupený a v tom jednom pózy půjde to ?

Odpovědi
Nykki

Zdravím,
tak ztratila jsem se u druhé věty,ale snad z toho něco bude… Takže pokud The sims koupený nemáš,máš ho stáhlý z internetu ,měl by ti a něj jít vlastní obsah,nuž musíš vědět ,jak ho tam správně dostat. A k té druhé větě, jak to myslíš,myslíš dodatky nebo samostatné hry?