Nel

The sims 3 obludárium

Stáhla sem si The sims 3 obludárium crackla sem to ale když sem tu hru pak spustila ukázalo mi sse chyba při autorizaci disku že mám vložit disk The sims 3 obludárium prosím poradte někdo co s tím :(

Odpovědi
brillant

Warez se tady nepodporuje.

SilverGabby

Napadlo tě někdy takové hezké slovíčko vydělej a kup?

Packal

Bohužel si můžeš hru jedině koupit. Stáhnutí je někdy fajn, ale někdy prostě nefunguje. Musíš se hold zachovat jako slušňáček a hru si koupit.

miape

Hledej dal :D na torrentech se urcite najde nejaka co bude fungovat :D