dan1005ful1

Proč hra The Sims 3 vypisuje hlášku nelze spustit??

Dobrý den,
Mám koupenou hru the sims 3 a pár datadisků po dlouhé době sem to zase nainstaloval instalace hry proběhla úspěšně hra fungovala ale jakmile jsem nainstaloval aktualizaci pro insstalaci datadisku hra už nefungovala spouštěč mi napsal Při spouštění došlo k chybě. Více informací naleznete v chybovém hlášení (souboru log).
Když jsem skusil pustit hru bez spouštěče tak mi to napsalo: Není možné spustit hru. Inicializace služeb se nepodařila (0×0175dcbb).
A soubor log sem nikde nemohl najít no ale to je vedlejší.
Prosím o radu.
Předem děkuji.

Odpovědi
Pajuza

Stalo se mi to také ale u jiné hry tak doufám že to bude stejné…

DO REGISTRU se dostanes tak ze das ve WIN 7 ( start ) tam jak je policko pro hledani napises (Regedit) az ti naskoci das ( Upravy ) a tam najit..do policka najit napises jmeno hry kterou jsi odinstalovala a das hledat..Chvilku to potrva ale poku najde soucasti hry,ukaze ti je..Na ne pak ukazes a das smazat..nove vyhledavani zapocnes stisknutim F3. Je to jedna z moznosti, obcas to pomuze..Kazdopadne nemas ale nic jineho krome komponentu ke hre..Registry jsou velmi dulezite a smazes li neco co nemas, muze se ti stat ze uz PC nezapnes,tak opatrne a dobre se koukni co v danem souboru je nez ho smazes.