cipango

The Sims 3 Nejede!

Ahoj, nevíte někdo, co mám dělat, když mi vždy po spuštění The Sims 3 vyjede: We are unable to verify that your disc is a varid copy od The Sims 3. Please contact customer service. Kliknu na fajftičku jakože ok a hra se zavře… Nevíte někdo, co s tím? Předem děkuji za odpověď
Doplňuji:
A co mám dělat, když nemám noťas na diskety? Dají se někde stáhnout legálně?

Odpovědi
briliant

Používej jen legální software.

Diskety? :D
Stačí cd/dvd mechanika, ale v dnešní době se už prodávají i digitální kopie. já nedávno koupil balíček kde bylo
The Sims 3 Late Night Expansion Pack
The Sims 3 High End Loft Stuff
The Sims 3 Date Night community content Pack za 5$ :)

https://www.o­rigin.com/en-ie/store/brow­se?q=the%20sims