Avatar uživatele
zemi001

The Sims 2 – jak by se to dalo uskutečnit?

ahoj mám problém, nedávno jsem začala hrát Sims 2 a hraju za dva lidičky co už spolu TO, no proste normalní jakobi manžele. ale jak je tam ten řádek s přání a obavi tak se mi v přáních pořád ukazuje že se chtěji mílovat na veřejnosti. Když to rozkliknu tak mi to poradí že se to dá udělat např v zkušební kabince. Ale ja bohužel nevím jak je dostat do města nebo někam k té kabince. a to je vlastně má prosba poradíte mi prosím někdo kde a hlavně jak by se to dalo uskutečnit? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? SajmonModer před 4772 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Když klikneš na telefon máš možnost vyjet na nákupy a možná i ve dvou, teď už nevím. (Hraju trojku) A přijede pro tebe taxík a odveze tě do obchodu. Tam mají právě ty zkušební kabinky 🙂
Já jsem to teda nezažila, že by to po mě chtěli, tak snad to půjde 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

jestli chtějí do města, tak musíš mít datadisk Noční život, ale můžeš vyrazit i třeba do parku nebo do obchodu v sousedství – zavolej taxi a jedeš. až budeš v obchodě s oblečením – např. v Krasohlídkově je to myslím Bellin butik u Sebastiána nebo tak nějak, tak klikni na zkušební kabinku a dej Simku nebo Simíka ať do ní vleze, pak s druhým simíkem udělej to samý, popřípadě dej „Přidat se k simíkovi /jméno/“. Až budou oba uvnitř, klikni znovu na kabinku a dej „milovat se“ nebo „pokusit se mít dítě“ a je to. Hodně štěstí s plněním simíkovských přání =D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek