Avatar uživatele
Berušinka

The beatles

Takovou anktetku jsem v modré liště nenašla. Tak se ptám – posloucháte Beatlesáky? Jaký názor máte na jejich písničky, jak je srovnáváte se současnou hudební tvorbou?

Táta je poslouchal, a když jsem byla malá, tak jsem si je zamilovala a teď mi jejich písničky přijdou nejlepší – hezká melodie, hezké texty. Jsou to písničky s velkým P. V dnešní době bud zpěváci řvou, zpívají sprostě nebo vůbec „nezpívají“…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, GM, hanulka11, Děda Louda, tom004, dědapetr, anonym, anonym před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Naprosto,nadčasová hudba,které nechybí,melodie,a text.Rád,poslouchám jejich LP desky.A,navíc,je to hudba mého mládí.A,nejen Beatles,ale spousta dalších interpretů 60 a 70 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Posloucham a rada. Yesterday je holt yesterday… 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tato skupina mě odkojila a mám je rád dosud.Není lepší kapely!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

The beatles jsou nejlepší a i jiné skupiny z této doby, a na The beatles základech vznikla moderní hudba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyrostla jsem s jejich písničkami.Doposud je nikdo nepřekonal!Mám pro ně slabost.Moje nejmilejší.http://www­.youtube.com/wat­ch?v=pVlr4g5-r18
Doplňuji:
Twistn Shout.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

No jasně, Beatlové jsou jedni z mé „svaté trojice“ vůbec nej kapel. Provedli mě tím blbým obdobím kolem patnácti, sedmnácti, naučili mě hrát na kytaru, dali mi základy angliny a někteří spolužáci z gymplu mi dodnes říkají Johny podle Lennona :o)
Ze začátku sice měli poněkud pakózní písničky, ale vypracovali se naprosto neuvěřitelně. Jejich pozdějším věcem (cca 1966–1970) se vyrovná máloco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rád je poslouchám,mají hezké písničky.Jejich tvorba se mi ale líbila spíše od druhé poloviny 60 let.Abych se ale přiznal,patřím k proudu fanoušků kteří tvoří druhou větev a líbí se jim ti ,,zlobivější''Ro­lling Stones.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Speváci našej mladosti.
Nezabudnem na školské „aféry“ za chlapčenské účesy a la Beatles.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Beatles ne, miluju Rolling Stones!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek