Berušinka

The beatles

Takovou anktetku jsem v modré liště nenašla. Tak se ptám – posloucháte Beatlesáky? Jaký názor máte na jejich písničky, jak je srovnáváte se současnou hudební tvorbou?

Táta je poslouchal, a když jsem byla malá, tak jsem si je zamilovala a teď mi jejich písničky přijdou nejlepší – hezká melodie, hezké texty. Jsou to písničky s velkým P. V dnešní době bud zpěváci řvou, zpívají sprostě nebo vůbec „nezpívají“…

Nejlepší odpověď
tom004

Naprosto,nadčasová hudba,které nechybí,melodie,a text.Rád,poslouchám jejich LP desky.A,navíc,je to hudba mého mládí.A,nejen Beatles,ale spousta dalších interpretů 60 a 70 let.

Další odpovědi
anonym

Posloucham a rada. Yesterday je holt yesterday… 🙂 -iv-

anonym

Tato skupina mě odkojila a mám je rád dosud.Není lepší kapely!

dědapetr

The beatles jsou nejlepší a i jiné skupiny z této doby, a na The beatles základech vznikla moderní hudba.

anonym

Vyrostla jsem s jejich písničkami.Doposud je nikdo nepřekonal!Mám pro ně slabost.Moje nejmilejší.http://www­.youtube.com/wat­ch?v=pVlr4g5-r18
Doplňuji:
Twistn Shout.

Terryle

No jasně, Beatlové jsou jedni z mé „svaté trojice“ vůbec nej kapel. Provedli mě tím blbým obdobím kolem patnácti, sedmnácti, naučili mě hrát na kytaru, dali mi základy angliny a někteří spolužáci z gymplu mi dodnes říkají Johny podle Lennona :o)
Ze začátku sice měli poněkud pakózní písničky, ale vypracovali se naprosto neuvěřitelně. Jejich pozdějším věcem (cca 1966–1970) se vyrovná máloco.

ten který je

Rád je poslouchám,mají hezké písničky.Jejich tvorba se mi ale líbila spíše od druhé poloviny 60 let.Abych se ale přiznal,patřím k proudu fanoušků kteří tvoří druhou větev a líbí se jim ti ,,zlobivější''Ro­lling Stones.:-)

led

Speváci našej mladosti.
Nezabudnem na školské „aféry“ za chlapčenské účesy a la Beatles.

GM

Beatles ne, miluju Rolling Stones!!!!