Eloška

Těžká hádanka – Eva a Vašek

Víte , proč se CD Evy a Vaška tak hodně prodávají??

Nejlepší odpověď
dudu

Pochopil jsem již dříve, že zdejší adresa je užívána zejména mladou generací. Jsou zde ovšem uživatelé a osobnosti, kteří se ve zdraví dožili šedesátky. Tito penzisté, či rentiéři atd., podle mého mínění vklídku drží s mladšími krok co do vědomostí, zkušeností, pravopisu jakož i znalostí pracovat s PC, vč. schopnosti komunikovat přes SKYPE nebo ISQ. Nepovažuji proto za správné předjímat názor, že se jedná o starouny, kteří se baví remcáním na adresu mladé generace, nadávají na režim a milují Evu s Vaškem. Máte-li vážení někteří z vás tento názor tak vězte, že jste hodně vedle. Je mi velkou ctí díky povolání poznávat obě
generace a věřte, že mezi staršími je mnohem více lásky, kamarádství a tolerance, než plyne např. z těchto internetových stránek.

Další odpovědi
anetadela1

…protože jich je plná taška…

Sandy

Protože staří lidé neumějí stahovat z internetu a vypalovat. =D

BEAES

Ano, důchodci je žerou, byli u nás v kulturáku a bylo narváno, vyloženě boj o vstupenky.
V Uvolněte jsem je neviděla, v kterém dílu byli? Podívala bych se na to, díky.

GangstaHelper

Hlavně proto, že takoví lidé, a že jich není málo, si to nestáhnou na netu, tak jako 95% vyznavačů modernějších žánrů.

Pan Kraus se jich na to ptal v pořadu Uvolněte se, prosím. Toto mu odpověděli.

Jinak se na to podívejte, Kraus se jich pořád ptá, jestli jsou manželé. Oni se k tomu nechcou vyjádřit a pěkně je to rozčiluje.

iwetax

Protože byli v teleshopingu. Jinak by je nikdo neznal.

holčička

staří lidé a důchodci jsou na tento styl hudby zvyklí,.

anonym

Řekla bych, že superkýč světem vládne, ale je to jen můj názor .-)

lejla37

Asi do´bře zpívají ne?

cecilie

Dudu,napsal jsi to moc hezky.

superanetka

Asi protože maji klidne pisně tak ji kupujou hlavně starší lidé a těch asi dost
(ja je neposloucham)

:D

mosoj

Co je nepochopitelné na tom, že se to někomu líbí?
Asi jsou v republice jenom staří lidé, když říkáte že se hodně prodávají jejich CD.