Cascada

Který vzorec napsat do Excelu, když chci, aby se mi do buňky napsalo „A“, obsahuje-li hodnota ve vedlejším sloupci text?

Jaký vzorec napsat do excelu, když chci aby se mi do bunky napsalo „A“ v případě že hodnota ve vedlejším sloupci obsahuje text. Text myslím to, když použiju funkci JE.TEXT, tak mi to hodí hodnotu PRAVDA, já chci aby se mi vypsalo A a v případě, že tam text nemám, tak chci prázdnou buňku a ne mřížky jako teď.

Nejlepší odpověď
Pospíšil

=KDYŽ(JE.TEXT(buň­ka);„A“;"")

Další odpovědi
Arne1

Upřesni, co chápeš pojmem „text“. Jsou to libovolné znaky? Může to být číslo? Může to být mezera?