bolak

Tetris nebo pacman? Kterou z legend máte raději?

Kdo by neznal tyhle dva nestory, tak tady k nahlédnutí ↓

TETRIS > http://www.lou­pak.cz/hry/te­tris/487-tetris

PACMAN > http://www.lou­pak.cz/hry/ak­ce/270-pacman

Nejlepší odpověď
anonym

Obě stejně (syndrom rodičovské lži)

Po pravdě řečeno žádnou, vůbec nevím o co go. Uchvátí mě jen občas Ten-tyvíškdo…A na ten loupák jsem se registrovala a nechce mě to pustit…prý kdo mě pozval?

Další odpovědi
anonym

Obě stejně (syndrom rodičovské lži)

Doplňuji:
Ale mám raději Tetris. Pacmana mi vždycky zabili za krátkou chvíli a snad jenom jednou jsem ho dostala do druhého kola.

Reuef

Tetris

Wang

Tetris

Elile

Pacman

Doplňuji:
Už jako malá jsem to hrávala :))

anonym

Obě stejně (syndrom rodičovské lži)

,ale má odpověď zní: neměl jsem je vůbec ,ale vůbec rád,protože mě rozčilovaly (sakra,teď nevím jaké iy tam má být) !

baghira

Tetris

natybubu

Tetris

Doplňuji:
super možná někoho nebere ae mě teda jo!!

Advance

Obě stejně (syndrom rodičovské lži)

Doplňuji:
Ani jedno mi nikdy nešlo možná proto!!! :D

Hohny

Tetris

alenad

Tetris

Doplňuji:
Je super , byla jsem v ní přeborník .:-) hledala jsem tu hru na bazárku a našla , asi do ní znovu půjdu – ale je dooost návyková 🙂.