DenKoz

Jaký máte názor na tetování v mých 15 letech? Více v popisu.

Dobrý den, je mi 14 let… v září mi bude 15 a rád bych si v 15ti nechal udělat tetování. Myšlenka tetování nemá být přímo na frajeřinu, ale má to být „cennost“ a čest. Moje máma má na své ruce vytetované mé jméno a rok narození římskými čísly a to samé bych si chtěl nechat udělat já. Jaký na to máte názor?

Původní dotaz
Tetování v 15-ti ?

Nejlepší odpověď
dubraro

Viděl jsem mnoho tetování, ale jen velmi, velmi zřídka takové, které tetovanou osobu zdobí.
Tetují se Maorové, kteří jinak chodí téměř nazí. My se místo toho oblékáme.

Další odpovědi
Drap

Záporný

Dochy

Osobně v tetování nevidím žádný smysl… Pokud tedy neočekáváš nástup Parkinsona, pak by mělo smysl vytetovat si jméno a adresu…

ten který je

Už je komerčně přetetováno.

marci1

I když nejsem obdivovatelka tetování, doporučuji počkat s konečným rozhodnutím alespoň do 18 let. 🙂

ivzez

Tetování vnímám jako sebepoškozování.