terkaspadova

Jaké zvolit tetování pro umělecky založenou dívku?

Už od mládí se věnuji umění,kresbě malbě a já rada bych chtěla nějaké jednoduché a jemné tetování v tomto stylu. :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

na tetovaní nevidím nič umeleckého.
tetovanie vidím ako prejav hlúposti.

;-Q

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Arym, také na tetování nevidím nic uměleckého.
Umělecky založená dívka, dívka rozumějící umění a mající vkus
by si podle mne žádné tetování nepořídila …

Mára.kunta

Od mládí se věnuješ umění a ptáš se na takovohuhle věc tady?

-....-

Myslím, že tetování nějaké z tvých vlastních kreseb by vypadalo moc pěkně :)

milablond

Nedelej ze sebe malirske platno, budes litovat… :( Fakt. Maluj, kresli, ale ne na sebe.

Agneta

Zvol si hlavně biobarvy nevyvolávající rakovinu(ty v Česku ale neseženeš)