suffik

Tetováni…

Ahoj chci se zeptat jestli tetováni na předloktí patří k méně bolestivým místem nebo naopak. Děkuji 🙂

Odpovědi
Drap

K méně bolestivým. Prvně ale zvaž i to že tetování je na vždy.

www

Podle zdroje ne.
Pokud to míníš vážně a s rozvahou, podívej se na míru bolestivosti na těle:

Zdroj: kerky.cz/styl/kde-tetovani-nejvice-boli/

lamhr

Suffik teta na předloktí zajímavé. Označkovat sebe je věcí o vhodnosti SPZ-ky. Někomu stačí, že má svoje jméno. Jiným potřebuje ještě obrázek. Lam hrr

ketty123

Před trvalým tetováním je dobré si to nejdříve vyzkoušet pomocí dočasného tetování (www.tats.cz). Buď se Vám to bude líbit nebo ne a podle toho se rozhodnout.