Frostties

Těstoviny k večeři při hubnutí?

Ahoj, snažím se zhubnout. Mám chuť ti udělat k večeři těstoviny se sýrem případně jenom samotné, tak jsem se chtěla zeptat jestli jsou vhodné při večeři a v porci cca 50–75g uvarenych těstovin. A momentálně mám doma pouze klasické bílé těstoviny .
Díky

Odpovědi
dubraro

Nejsou. Těstoviny se v těle zpracovávají na tzv. rychlé sacharidy. Ty můžete buď rychle spálit svalovou činností, nebo se uloží do tuku.

Beno

Těstoviny nepodporují hubnutí. Sníst 50 –75g těstovin nemůže vadit. Jedno balení těstovin má cca 500g. Dát si k tomu přílohu např. zeleninový salát