zvonisek

Těšíte se taky jako já na Ordinaci?

Moc se těším na dnešní dil

Nejlepší odpověď
Kepler

Co to je?

Další odpovědi
independent

Naštstí ne.

Mc Merkurion

… na stupidní pořady nekoukám, z toho důvodu proto nemám televizi …

Drap

Ne, nesleduji. Viděl jsem před několika léty asi dva léty a myslím, že mi to už stačilo.

ivzez

Myslím, že už začala…

Arne1

Po neděli mám další díl v zubní ordinaci. Moc se netěším.

anonym

https://www.csfd­.cz/film/215294-ordinace-v-ruzove-zahrade/prehled/ mluví za vše 🙂 … především fakt že se pěkně umístil ve dvou žebříčcích „nejhorší seriál“ a „nejoblíbenější seriál“. Osobně nesleduji. Nějak mne neláká sledovat 30 minut obsahově vyprázdněné telenovely prokládané 50 minutami reklam, o kterých by se dalo řící, že jsou zajímavější než telenovela sama…

marci1

Těším, po neděli mám stejně jako „Arne1“ kontrolu v zubní ordinaci. Jako vždy bude O.K. 🙂