ondra07

Těšíte se také už na léto na 30-ti stupňové horka?

Máte taky ten stejný pocit jako já? Když je venku už tak krásně, ale ještě pořád zima, těším se na léto, až si vyjedu třeba n kolo do přírody, pak okoupat do jezera…
Co máte v plánu Vy v létě, třeba po práci nebo škole ?

Nejlepší odpověď
tom004

30°C není léto,ale vražedné vedro. Pro mne je léto do 25°C.

Další odpovědi
Andělé

Zrovna jsem domyla okna,od včera dělám jarní úklid po celém bytě. Krásně mi svítí sluníčko do oken..
Strašně se těším na léto,hl.na jaro,ale na 30-tky ani náhodou,to nemám ráda. Též mi stačí do 25°C.
Radši mám jaro,kdy se dobře sportuje,také miluju kolo,les,pěší tůry a vůbec přírodu.
Už nám to klepe na dveře..hurááááá.:-)

Damiana

Těším se na léto, kraťásky, topíky a hedvábné šatičky, na vodu a zmrzku, letní déšť i noční bouřku, plavby na lodi, nahaté koupačky, grilovačky na chatě a dovolenou, voňavou přírodu a slaďoučké lesní jahůdky a maliny – jé to bude paráda. To sluníčko za okny mě už taky úplně zblblo! Ale stačí mi tak 25 °C, to si myslím je akorát.

hanulka11

Vše přichází postupně nyní se těším ze sluníčka, že začalo hřát a víc svítit a krásně se probouzí příroda …o to bychom přišli, kdyby byla hned vedra . Mám ráda horké léto …ale to už se pak zase blíží podzim…,takže si krásně vychutnám i ty měsíce před těmi vedry

www

Tak na třicítky se určitě netěším, nestraš. Do 25 max., úplně stačí 😁

iceT

Těším se na teplo po té zimě,ale na vedro už teda ne.Vedro mě ubíjí.

aramah

Sohlasím, 25 stupňu akorát ale jak se znám budu zase žehrat na teplo :D
Jo a těším se na vše co napsala Dami ale nechci opisovat :)

briketka10

to já se těším moc až budu sedět na mojí zahrádce, na ty krásné letní večery, až si budeme opíkat buřtíky a masíčko mňam 🙂
to bude taková krása hlavně se nebudu muset tak navlíkat jo to je nejlepší, že jen oblíknu ťapky, kraťasy, tílko a vyrazím 😁
stačilo by mi 24°C ať už je to tady huráá i s pivíčkem oroseným a pěnou 🙂

Jikra

No už aby to tady bylo. Ač senior tak se těším jako malé dítě až si prohřeju svoje staré kosti. Pro mě jsou třicítky (30°C) tak akorát a dělat nebudu nic jenom tak si budu spokojeně příst jako kocour.

Petra09

Nee 30tky ne,to uz je utrpeni,umorny a unavny.Ja sem nejspokojenejsi pri teplotach 15–25'C..ale letni noci sou nadherny a taky jaro jak se prave vsechno probouzi a kvete.

dudu

Ani náhodou, nejvíce se děsím tropických nocí.