Avatar uživatele
ondra07

Těšíte se také už na léto na 30-ti stupňové horka?

Máte taky ten stejný pocit jako já? Když je venku už tak krásně, ale ještě pořád zima, těším se na léto, až si vyjedu třeba n kolo do přírody, pak okoupat do jezera…
Co máte v plánu Vy v létě, třeba po práci nebo škole ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, tom004, Jikra, Damiana, briketka10 před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

30°C není léto,ale vražedné vedro. Pro mne je léto do 25°C.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Zrovna jsem domyla okna,od včera dělám jarní úklid po celém bytě. Krásně mi svítí sluníčko do oken..
Strašně se těším na léto,hl.na jaro,ale na 30-tky ani náhodou,to nemám ráda. Též mi stačí do 25°C.
Radši mám jaro,kdy se dobře sportuje,také miluju kolo,les,pěší tůry a vůbec přírodu.
Už nám to klepe na dveře..hurááááá.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Těším se na léto, kraťásky, topíky a hedvábné šatičky, na vodu a zmrzku, letní déšť i noční bouřku, plavby na lodi, nahaté koupačky, grilovačky na chatě a dovolenou, voňavou přírodu a slaďoučké lesní jahůdky a maliny – jé to bude paráda. To sluníčko za okny mě už taky úplně zblblo! Ale stačí mi tak 25 °C, to si myslím je akorát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Vše přichází postupně nyní se těším ze sluníčka, že začalo hřát a víc svítit a krásně se probouzí příroda …o to bychom přišli, kdyby byla hned vedra . Mám ráda horké léto …ale to už se pak zase blíží podzim…,takže si krásně vychutnám i ty měsíce před těmi vedry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Tak na třicítky se určitě netěším, nestraš. Do 25 max., úplně stačí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Těším se na teplo po té zimě,ale na vedro už teda ne.Vedro mě ubíjí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Sohlasím, 25 stupňu akorát ale jak se znám budu zase žehrat na teplo :D
Jo a těším se na vše co napsala Dami ale nechci opisovat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to já se těším moc až budu sedět na mojí zahrádce, na ty krásné letní večery, až si budeme opíkat buřtíky a masíčko mňam 🙂
to bude taková krása hlavně se nebudu muset tak navlíkat jo to je nejlepší, že jen oblíknu ťapky, kraťasy, tílko a vyrazím 😁
stačilo by mi 24°C ať už je to tady huráá i s pivíčkem oroseným a pěnou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

No už aby to tady bylo. Ač senior tak se těším jako malé dítě až si prohřeju svoje staré kosti. Pro mě jsou třicítky (30°C) tak akorát a dělat nebudu nic jenom tak si budu spokojeně příst jako kocour.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Nee 30tky ne,to uz je utrpeni,umorny a unavny.Ja sem nejspokojenejsi pri teplotach 15–25'C..ale letni noci sou nadherny a taky jaro jak se prave vsechno probouzi a kvete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ani náhodou, nejvíce se děsím tropických nocí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek