Těšíte se na zimu a na sníh?

Okolo 30tky bejt nemůžou,já taky zimu nemusím,ale sníh jo.
Lemtám ho místo grenadinovýho střiku.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jugáre nespadl jsi z jahody? Těšit se na to bílé hnus, zimu brrrrrr. Ani náhodou.
Nevadilo by mi, pokud by v zimě byly teploty okolo třicítky.

Další odpovědi
da ny

Nemám ráda zimu a sníh ve městě také ne…
Zrovna třicítky bych nepotřebovala, stačilo by 10 – 15 °C. ;)

lota

Na zimu se sněhem se celkem těším, ale ještě víc na jaro.

jirka F

Moje odpověd na tuto otázku už zřejmě tazateli nepomůže ale jinak ti který tady před 318 dny měli tihle komentáře tak a´t se odstěhují do teplých krajin když jsou takový že to co je pro stromy a vegetaci celkově příznivé lidem vadí jako je sníh,mráz,hor­ko,málo sněhu hodně sněhu i normálně sněhu někteří lidé zv měst jsou fakt zhýčkaní nezažili chození za mrazu,vánice když mají všechny obchody jak se říká u zadku.