Viktorie II.

Těšíte se na vánoce nebo na zimní slunovrat?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Těším se na zimní slunovrat, až se přestanou zkracovat dny, a bude zase víc světla.

Další odpovědi
hapiky

Ty časy, když jsem se těšil na dárky, jsou dávno pryč. V době, když je v obchodech všeho dost a skoro každý si může koupit co se mu líbí, nemají vánoční dárky (kromě dětí) až takovou popularitu. A to přemýšlení co koupit…takže radši slunovrat.

Kepler

Docela i jo, konečně se začnou prodlužovat dny a bude víc přívětivo. A taky se těším na rybí polévku a smaženého kapra.

Čecho_slovák

Já se těším hlavně na slunovrat, proto že vím, že po něm budou vánoce.😊

Drap

Na oboje

Malvína

Vánoce naprosto miluji! Koledy, vůně cukroví, výzdoba, vánoční filmy, domácí punč a svařák, vánoční svetry a doplňky. Ach! Moje nejoblíbenější období roku právě přichází. Jsem na ně dost zatížená, a celý prosinec je mým rituálem. Dárky jsou taky fajn, ale jsme ve věku, kdy nepotřebuji dostávat, ale hlavně dávat. To napnutí, kdy každý otevírá svůj balíček. Jsem v rodině oblíbený obdarovač, snažím se každému splnit jeho přání a mám obrovskou radost, když se povede. A takové ty chvíle, kdy si předčítáme z vánoční knihy, koukáme na pohádky a hodnotíme uplynulý rok… neskutečně se těším. Bohužel, letos nevyšla tradiční předvánoční dovolená v milovaných Mariánkách.

da ny

Na Vánoce.
Opět „miluji“ tu atmosféru, výzdobu, rozjímání, chystání, dobroty, staré filmy, pohádky v TV.
S dárky Vánoce spojené nemám. Stačí symbolická drobnost. Pro děti ráda nachystám, podle možností dospělým přispěji. Napeču i navařím. Letos je bude více i vnímat i 3 letý vnouček.

Beno

Dej mi pokoj , jste nechci.