KARI05

Tesite se na Vanoce??? A jaky jidlo jite???

Nejlepší odpověď
quentos

Ta první z otázek už tu byla předevčírem. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tesite-se-na-vanoce-mate-nejake-tajne-prani-ale-nikomu-jste-to-nerekli

Na Štědrý den u nás obvykle bývá bramborový salát s obalovanými klobásami a rybou (kaprovi neholdujeme, většinou to bývá candát, jednou se zadařil i losos). K tomu nesmí chybět sezónní čtrnáctistupňové pivo Krakonoš (když je chuť, tak někdy místo něj víno, ale to se mi po takovéto večeři nestává).

Další odpovědi
anonym

Ne!!! Jím vše!!!

zjentek

já jsem staromódní, takže o Vánocích moc nejím.

gecco

Netěším, spíše ani nevím, co to je „Vánoce“…
😉
Ale vím, že budu mít klid – a nejspíš si udělám guláš…
😉