Avatar uživatele
jirka F

Těšíte se na svou vlastní smrt?

Až usnete navěky.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Že bych se těšil, tak to zrovna NE, ale občas se rouhám, aby to se mnou už konečně seklo a já se mohl hrdě postavit před zraky svých předků. ;) :)

Jednak jsem asi nesmrtelný (mám neuvěřitelné štěstí), druhak kámoš tvrdí, že TAKOVOU radost lidem prostě NEJSEM SCHOPEN udělat. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Moc se mi k ní nechce, ještě pořád si připadám životaschopný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Dotaz pomatence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Strašná představa.

Tolik je toho stále třeba dodělat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na takéto myšlienky nemám čas. Je ešte veľa práce pred nami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vůbec ne. Ani s tím nepočítám. Až to příjde, tak to bude a předpokládám, že v té chvíli mě to bude úplně jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

A myslíš, že to pak bude lepší? V jedné knize se o tom píše toto: Otec šel tam, každý musí, kam nikdo nechce a odkud se ještě nikdo nevrátil. Maminka chudák, šla za ním. Takže smrtí něco končí, ale taky něco začíná a kdo ví, jaké to bude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Někteří usínají navěky, někteří ne. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

To snad nemůžeš myslet vážně. Samozřejmě, že ne. Chci se dožít co nejvyššího věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Zklamu tě, spánek je požitek pro živé ne pro mrtvé, není na co se těšit, nic z toho mít nebudeš, jenom tvoji pozustalí.

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jednou přijde den, kdy budou o Tobě hezky mluvit, zahrnou tě květinami,
zahrají Ti oblíbenou skladbu, sejdou se skoro všichni příbuzní a známí …
Jo pohřby jsou už takové…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> No tak to se musíš VÍC SNAŽIT! Když jen pomyslím na Emmičku Stone, tak pokud budeš nadále postupovat tímhle tempem a s takovým úspěchem, tak NIKDY NEZEMŘEŠ! Jednoduše z ní bude dříve vystřílená píšťala, po které se ani nevyplatí otočit hlavu, natož nějaké „dodělávky“. Nebo je to ÚMYSL, kterak být „forever young“, nebo-li „Věc Makropulos“ hadr? ;) :D :D

Nový příspěvek