jirka F

Těšíte se na svou vlastní smrt?

Až usnete navěky.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Že bych se těšil, tak to zrovna NE, ale občas se rouhám, aby to se mnou už konečně seklo a já se mohl hrdě postavit před zraky svých předků. ;) :)

Jednak jsem asi nesmrtelný (mám neuvěřitelné štěstí), druhak kámoš tvrdí, že TAKOVOU radost lidem prostě NEJSEM SCHOPEN udělat. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Moc se mi k ní nechce, ještě pořád si připadám životaschopný.

elkon

Dotaz pomatence.

zjentek

Strašná představa.

Tolik je toho stále třeba dodělat…

led

Na takéto myšlienky nemám čas. Je ešte veľa práce pred nami.

Drap

Vůbec ne. Ani s tím nepočítám. Až to příjde, tak to bude a předpokládám, že v té chvíli mě to bude úplně jedno.

Kelt

A myslíš, že to pak bude lepší? V jedné knize se o tom píše toto: Otec šel tam, každý musí, kam nikdo nechce a odkud se ještě nikdo nevrátil. Maminka chudák, šla za ním. Takže smrtí něco končí, ale taky něco začíná a kdo ví, jaké to bude.

JežíšKristus

Někteří usínají navěky, někteří ne. 😉

Rokio

To snad nemůžeš myslet vážně. Samozřejmě, že ne. Chci se dožít co nejvyššího věku.

Lurius

Zklamu tě, spánek je požitek pro živé ne pro mrtvé, není na co se těšit, nic z toho mít nebudeš, jenom tvoji pozustalí.

paul1

Jednou přijde den, kdy budou o Tobě hezky mluvit, zahrnou tě květinami,
zahrají Ti oblíbenou skladbu, sejdou se skoro všichni příbuzní a známí …
Jo pohřby jsou už takové…

aliendrone

zjentek>>> No tak to se musíš VÍC SNAŽIT! Když jen pomyslím na Emmičku Stone, tak pokud budeš nadále postupovat tímhle tempem a s takovým úspěchem, tak NIKDY NEZEMŘEŠ! Jednoduše z ní bude dříve vystřílená píšťala, po které se ani nevyplatí otočit hlavu, natož nějaké „dodělávky“. Nebo je to ÚMYSL, kterak být „forever young“, nebo-li „Věc Makropulos“ hadr? ;) :D :D