Miroslavst

Těšíte se na stáří? Jakým způsobem se na něj připravit, myslím po zdravotní stránce?

Nějaký vitamíny, zdravě žít, aby nemoc nepřekvapila?
Chodit do fitcentra a udržovat si postavu nebo jak?

http://slecin­ky.eu/images/05820770­652946931649.jpg

Nejlepší odpověď
poa.li

Řekl bych hlavně jíst málo a co nejvíce neupravovaných věcí v původním stavu. Oboce zeleninu. Hodně se hýbat a ozývající se problémy hned řešit. Na stáří se moc netěším.. ale připravuji..

Další odpovědi
anonym

Připravit se na stáří?Kdyby to šlo,tak nejsem nepřipravená!Je to přirozený průběh života.Vše se opotřebuje i lidské tělo.P.S.Kde vzal Miroslavst moje foto?

Děda Louda

Líp už bylo.

ReHu

Dovolím si nesouhlasit s poa.li v bodě – jíst málo. To je hloupost, tělo musí z něčeho fungovat. Platí stejné zásady – jíst pravidelně vyváženou a pestrou stravu min 5* denně, píč ČISTOU vodu, pohyb atd.

tom004

Podle mého se na stáří nijak připravit nedá.Dodržováním určitých pravidel se dá možná život prodloužit,ale i tomu moc nevěřím.Sám jsem ten,který se,jak se říká,dožil a teď si užívá.A to jsem se nijak neomezoval.Snad s jedinou vyjímkou,zásadně jsem odmítal polykat jakékoliv prášky,pokud nebylo úplně nejhůř.A znal jsem hodně lidí,i kamarádů a známých,kteří sportovali(i vrcho­lově),dodržova­li všechna možná pravidla a doporučení,cvi­čili,běhali ap, a dnes už jsou na druhé straně.Ale protože každá mince má dvě strany,uznávám,že někomu může prospět,dodržování všech možných doporučení a pomůže k těšení na stáří, proč ne.

BEAES

Já si to představuji třeba takhle…
http://img.na­dapenny.com/t20/110­31/nadap024101285­700237.jpg

…a docela se těším.

hanulka11

Hodně hraje roli genetika, pokud necháme zakrnět mozkové závity/což tady asi nikomu nehrozí/ je to také špatně, člověk by měl být dobře naladěn, pak život i s těmi špatnými situacemi,které nastávají snáší mnohem lépe.Měl by se učit stále novým věcem , žít aktivní život. Neuzavírat se před okolím .To je duševní příprava.
Hýbat se , nepřepínat, stravu zas nebrat tak vážně protože čím se ošidíme o to si tělo říká jinak.
Každý má jiný recept a každému vyhovuje něco jiného.
Léky .....ty jsou pro mě až až až poslední berlička, bohudík žádné zatím nepotřebuji.

Neonka

Je důležité pečovat o tělo i o duši : Činorodý člověk nestárne, nýbrž zraje.