Avatar uživatele
Miroslavst

Těšíte se na stáří? Jakým způsobem se na něj připravit, myslím po zdravotní stránce?

Nějaký vitamíny, zdravě žít, aby nemoc nepřekvapila?
Chodit do fitcentra a udržovat si postavu nebo jak?

http://slecin­ky.eu/images/05820770­652946931649.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, BEAES, anonym, iceT před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
poa.li

Řekl bych hlavně jíst málo a co nejvíce neupravovaných věcí v původním stavu. Oboce zeleninu. Hodně se hýbat a ozývající se problémy hned řešit. Na stáří se moc netěším.. ale připravuji..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Připravit se na stáří?Kdyby to šlo,tak nejsem nepřipravená!Je to přirozený průběh života.Vše se opotřebuje i lidské tělo.P.S.Kde vzal Miroslavst moje foto?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Líp už bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Dovolím si nesouhlasit s poa.li v bodě – jíst málo. To je hloupost, tělo musí z něčeho fungovat. Platí stejné zásady – jíst pravidelně vyváženou a pestrou stravu min 5* denně, píč ČISTOU vodu, pohyb atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Podle mého se na stáří nijak připravit nedá.Dodržováním určitých pravidel se dá možná život prodloužit,ale i tomu moc nevěřím.Sám jsem ten,který se,jak se říká,dožil a teď si užívá.A to jsem se nijak neomezoval.Snad s jedinou vyjímkou,zásadně jsem odmítal polykat jakékoliv prášky,pokud nebylo úplně nejhůř.A znal jsem hodně lidí,i kamarádů a známých,kteří sportovali(i vrcho­lově),dodržova­li všechna možná pravidla a doporučení,cvi­čili,běhali ap, a dnes už jsou na druhé straně.Ale protože každá mince má dvě strany,uznávám,že někomu může prospět,dodržování všech možných doporučení a pomůže k těšení na stáří, proč ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já si to představuji třeba takhle…
http://img.na­dapenny.com/t20/110­31/nadap024101285­700237.jpg

…a docela se těším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Hodně hraje roli genetika, pokud necháme zakrnět mozkové závity/což tady asi nikomu nehrozí/ je to také špatně, člověk by měl být dobře naladěn, pak život i s těmi špatnými situacemi,které nastávají snáší mnohem lépe.Měl by se učit stále novým věcem , žít aktivní život. Neuzavírat se před okolím .To je duševní příprava.
Hýbat se , nepřepínat, stravu zas nebrat tak vážně protože čím se ošidíme o to si tělo říká jinak.
Každý má jiný recept a každému vyhovuje něco jiného.
Léky .....ty jsou pro mě až až až poslední berlička, bohudík žádné zatím nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Je důležité pečovat o tělo i o duši : Činorodý člověk nestárne, nýbrž zraje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek