Avatar uživatele
dust8

Těšíte se na program ČT 3?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? autacek, orwell, zett před 1496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jiná odpověď

Včera 20/3 jsem stanici ČT 3 zaregistrovala, když jsem na ni klikla, objevila se informace, že začíná vysílat 23/3. Takže už ji Skylink automaticky nastavil.

Občas se dívám nejen na slovenskou Trojku, která je číselným pokračováním Jednotky, Dvojky.


21/3 se objevila na ČT 1 informace, že tato stanice je pro třetí věk, tdy pro seniory. Podívám se, připomenu si některé jedince, které jsem měla v oblibě.
Snad se objeví i pan Horníček a další.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Jiná odpověď

Možná to ani nezaregistruji, pod čím se ten program skrývá. A jaký bude mít program, pořady, náplň a pod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Jiná odpověď

Typujem, že to bude program na spôsob slovenskej RTVS3 čo je prevažne retroprogram. Napríklad teraz, keď toto píšem tam beží:
„Mireille Mathieu. Záznam koncertu z Bratislavskej lýry 1985.“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Jiná odpověď

Jsem zvědavý. Dívám se na programy co mne zajímají.

Tak se podíveme, co nám nabízejí.
Každý den jsou tyto stálé programy, vzájemně proložené lifestylovým magazínem::

Eliška a její rod
Hudební pořad
Nemocnice na kraji města
Televarieté
Rozpaky kuchaře Svatopluka
O poklad Anežky České

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď

Netýká se mne to, používám uzavřenou kabelovku od jedné malé společnosti a pochybuji, že by někdo tento kanál připojil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Jiná odpověď

Mě to nechává v klidu. My století, co ne a ne umřít, jsme z těch retropořadů všechno viděli a slyšeli už mnohokrát. Představa, že mi nabídnou po 20. „U pokladny stál“, nebo „Anton Špelec ostrostřelec“, atd. mě už moc nebere. Jó, kdyby tam probírali STR a OTR, to by byla jiná 🙂 Anebo ještě život po životě, to bych se podíval, to je pro mě aktuální. Cítím se už jako jeden čaroděj v Arabele, který žil už asi 1000 let, přestalo ho to bavit, proměnil se v lesní vůni a rozplynul se po lese. Pochybuji, že ČT3 na tom něco změní. Ještě klika, že jsou tady Odpovědi.cz 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TechLili

TV mě nezajímá. Stačí internet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

TV mě nezajímá. Stačí internet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zett

Ano

Pořady a seriály dnešní doby mi už pěkně lezou na nervy. Ráda se kouknu na nostalgii a zavzpomínám na staré pořady které měli aspoň hlavu a patu a herce kteří uměli hrát.

Upravil/a: zett

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

orwell, „My století, co ne a ne umřít, jsme z těch retropořadů všechno viděli a slyšeli už mnohokrát.“
neviem, ako vy… ale ja ešte stále objavujem (práve preto, že viem čo bude nasledovať) neobjavené detaily, ktoré mi predtým unikli. Napríklad digitálky vo filme o časoch, keď digitálky nejestvovali… 🙂
pri niektorých hercoch, spomínam na nich ako na hercov, ale aj ako na ľudí
Uvedomte si, ak človek dokáže spomínať a snívať, znamená to, že jeho myseľ ešte žije.

před 1495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Tato stanice je určená pro seniory, tedy pro třetí věk. V ukázkách jsem zahlédla některé herce, které jsem poznala v mladších letech a měla jsem je ráda.

před 1495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Drap: A ta malá kabelovka je tak bohatá, že si může dovolit programy z DVB-T2 dekodovat a posílat je uživatelům dekodované ? Eventuelně je znovu zakodovat do DVB nebo je individuelně posílat přes IP ? Malou kabelovku si představím tak, že co chytne to rozvede.

před 1496 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek