Těšíte se na pohádku Mrazík?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

Ano - proč!

Těším ,je to tradice .Líbí se mi celkově.

led

Ano - proč!

Ak by nebol Mrazík, asi by už neboli Vianoce.
Jeden z mála pozostatkov Sovietskej moci, na ktorý sa ľudia tešia.

zmimi

Ano - proč!

Terryle

Ne - proč!

Jsem divná, přiznávám, ale pohádky mě nikdy nebraly a Mrazík není výjimkou. Snad v semdnácti jsem ho viděla, když mě máma povinně nahnala k televizi, abych si doplnila díru ve vzdělání, no tak teda jo, no… Jediná vánoční tradice je vidět znova nějakej kousek Pyšný princezny, z té vždycky vidím pár minut a nikdy ne celou. Ale po těch pětadvaceti Vánocích už ji z těch útržků vlastně znám. Nemůžu si pomoct, pohádky nemusím a nikdy jsem nemusela, hlavně ne ty princeznovský a o lásce, kde se princezny chovaly jako fifleny a všecko skončilo ve chvíli, kdy byli nejšťastnější. Připadaly mi jako oblbování nás dětí…