Miroslavst

Těšíte se na letošní zimu?

V lednu a v únoru mají být teploty až na –30°C. To jsou pěkné vyhlídky že?
Těšíte se na zimu?
Já ani náhodou. Klidně bych se hned stěhoval třeba do Afriky.

Nejlepší odpověď
BEAES

Vůbec se netěším, doufám, že ještě dlouho vydrží teploty nad bodem mrazu. A ty prognózy, že bude krutá zima se snad nepotvrdí.

Další odpovědi
iceT

Toz toto?No to snad ne,vubec se netesim.

anonym

ne,ne,ne,ne,n­e,ne,ne,ne,ne, už je léto?

ten který je

Netěším se,ale když si uděláme horký čaj a zasedneme abychom zodpověděli otázky,tak zima uteče jak voda.:-)

mosoj

Pokud je pravda, že došlo ke zpomalení rychlosti golfského proudu o 50% ( to je tak závažný fakt že se ho nikdo nebude snažit prezentovat) Tak se už neohřejeme ani v létě.

To by mělo téměř stejný důsledek jako srážka Země s asteroidem. Rok 2012 se blíží !

kapka

Nikdo se netěší, to je jasné. Ale já mám úplně hrůzu. Vždyť topíme jen v krbovkách a celý den jsme teď pryč. Přijdeme domů a bude tu možná pod nulou?! Přemýšlím o nějakých akumulačkách, jestli na ně bude. Nebo se nastěhujem ke tchýni a bude to. Uvidíme. Povodně, mrazy, tchýně… Co nás ještě čeká? /S tou tchýní si dělám legraci, je hodná./

panenka

Netěším taky jsem to dnes na Seznamu četla a vůbec z toho radost nemám .Radši mám teplo jak zimu.

dudu

http://pocasi­.nachodsko.in­fo/tunisko/sou­sse.php

aramah

Ta Afrika nezní špatně.

Mousinek

Ne. Já mam ráda teplo. Je příjemnější

verka

Prý když indiáni dělají zásoby dřeva, tak má být krutá zima. Tak to nebude tak hrozný nebo vy jste nějaké viděli?

oskar

Já ne když si představím kolik vydáme za topení a od Nového roku to bude draho tak z toho mám špatný pocit.

hanjimka

Tak bych si přála počasí co je teď až do 10.12 a pak trochu zimu a zase od 10.1 jaro.PPRRO­OSSIIMM!!