Avatar uživatele
Miroslavst

Těšíte se na letošní zimu?

V lednu a v únoru mají být teploty až na –30°C. To jsou pěkné vyhlídky že?
Těšíte se na zimu?
Já ani náhodou. Klidně bych se hned stěhoval třeba do Afriky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah, kapka, anonym před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Vůbec se netěším, doufám, že ještě dlouho vydrží teploty nad bodem mrazu. A ty prognózy, že bude krutá zima se snad nepotvrdí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Toz toto?No to snad ne,vubec se netesim.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ne,ne,ne,ne,n­e,ne,ne,ne,ne, už je léto?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Netěším se,ale když si uděláme horký čaj a zasedneme abychom zodpověděli otázky,tak zima uteče jak voda.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud je pravda, že došlo ke zpomalení rychlosti golfského proudu o 50% ( to je tak závažný fakt že se ho nikdo nebude snažit prezentovat) Tak se už neohřejeme ani v létě.

To by mělo téměř stejný důsledek jako srážka Země s asteroidem. Rok 2012 se blíží !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Nikdo se netěší, to je jasné. Ale já mám úplně hrůzu. Vždyť topíme jen v krbovkách a celý den jsme teď pryč. Přijdeme domů a bude tu možná pod nulou?! Přemýšlím o nějakých akumulačkách, jestli na ně bude. Nebo se nastěhujem ke tchýni a bude to. Uvidíme. Povodně, mrazy, tchýně… Co nás ještě čeká? /S tou tchýní si dělám legraci, je hodná./

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Netěším taky jsem to dnes na Seznamu četla a vůbec z toho radost nemám .Radši mám teplo jak zimu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

http://pocasi­.nachodsko.in­fo/tunisko/sou­sse.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ta Afrika nezní špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Ne. Já mam ráda teplo. Je příjemnější

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Prý když indiáni dělají zásoby dřeva, tak má být krutá zima. Tak to nebude tak hrozný nebo vy jste nějaké viděli?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já ne když si představím kolik vydáme za topení a od Nového roku to bude draho tak z toho mám špatný pocit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Tak bych si přála počasí co je teď až do 10.12 a pak trochu zimu a zase od 10.1 jaro.PPRRO­OSSIIMM!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek