redy

Těšíte se na dovolenou?

Já jo 🙂

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Letím k moři kdo by se netěšil

moc moc moc moc moc se těším:-)))))))))))))­)))))))))))))))))))))))))

Další odpovědi
da ny

mám jine starosti

Chybí mi jiné varianty odpovědí 😉
Starosti se mi vyhýbají :)
Na dovolenou nepojedu ani nepoletím …

terry

mám jine starosti

A co ještě nějaká jiná varianta?
Třeba, že už někdo byl. Nebo lítá několikrát do roka, nebo někdo raději na hory na turistiku, nebo si někdo dáchne průběžně během roku, nebo

ten který je

mám jine starosti

Netěším.Když se na něco těším tak to špatně dopadne.

anonym

mám jine starosti

Doplňuji:
Na dovolenou ani ne,neberu si dovču jako někteří třeba 2–3 týdny v kuse,k moři nelétám,nevezl bych do letadla .
.Stačí někdy týden,zajedu dvakrát na vandr po vlastech,nebo jsem doma okolo domku na zahradě.

lexx

mám jine starosti

ne, naposledy v roce 1974 a pak vojeneské cvičení 1986, taky odpočinek od práce

marci1

Budeme konečně clá rodina pospolu

Bude legrace, nové zážitky a tak. 🙂

Kveti

Letím k moři kdo by se netěšil

redy

terry klídek vocogou?
Neptám se nato kdo už byl na dovolenej,ani na to jestli někdo líta stokrát za rok.
Jednoduše těšíš se? Ano-ne-už jsem byla popřípadě kde 🙂