zjentek

Těšíte se na den, kdy lidstvo začne chápat?

Já už se docela těším..

.............­.............­.......

Rokio, tak abys porozumněl, tak věc se má přímo takto: Vše co lidstvo činí, činí proti přírodě (proti souladu života člověka s ní), to je prokazatelné! Dokonce i veškeré spolky a zájmové skupiny na pomoc a ochranu všeliké fauny a flory zakládané člověkem jsou v konečném důsledku kontraproduktivní a ZEMI jako takové ŠKODÍ!

Tak co, nevíš, kdy lidstvo začne chápat? Protože VŠECHNO co lidstvo v tomto kontextu doposud činí, čuní ŠPATNĚ (a on člověk více, než činnosti v tomto duchu/kontextu, na zemi dost dobře dělat ani nemůže). VÍŠ? Ne? Tak teď víš, začals chápat a můžeš odpovídat. Nyní jsi nadčasový. (;

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že tato myšlenka se už dlouho oživuje. . Odvážní nemají někdy rozum, rozumní nenajdou podporu.

Toho se nedočkám.,

Je ale snazší věřit , než sám pro to něco udělat . Myslím že změnit myšlení je velmi těžké. Zodpopvědná menšina myslí za většinu, i když nejdříve na sebe, pak teprve na druhé. Proto se nedaří tak, jak by se mělo dařit. OPříklady táhnou …

Další odpovědi
aliendrone

Snílku! Ne že bych ti to nepřál, ale OPRAVDU věříš, že se toho dne dožiješ? Ale jinak GRATULA k vskutku bujné fantazii! ;) :D :D

led

Pokusy tu už boli, ale nevydržalo to.
skryté heslo v obrázku: V jednote je sila.

Pepa25

Chápu, že každý z vás, komu se hroutí jeho několik měsíců budovaný názor, je v jiné fázi krize. Kazatel a funna jsou ve fázi popření a agrese, vy už ve fázi vyjednávání (upírání k k falešným nadějím). Všem přeji, aby se co nejdřív a co nejméně bolestně smířili s realitou.

Rokio

Promiň, ale nerozumím tvé otázce, ale obrázek mi přijde zajímavý a fascinující.

jirka F

Otázku zjenteka častečně chápu. Obrázek vyjadřuje to jak společnosti zahlcují vodu respektive přírodní prostředí technickým ale i jiným odpadem. Ale zatím nenastal den kdy to lidé plně pochopí.

Disraeli

Má to snad reflektovat sílu davu? Ano, dav to je skutečně skvělá věc, vůbec není iracionální, a nepodléhá agresivím pudům a předsudkům, vůbec není sugestibilní a nedhochází k nespravedlnosti. Dav je samozřejmě založený na té nejvyšší spravedlnosti, protože to je dav, vůbec neničí všechno, co se mu dostane pod ruku. Bez řádu je to dokonalost sama. Taková anarchie to je pochutnáníčko (pro všechny mrchožrouty).
Většina, mmm, demokracie… Lahůdky. To vůbec nejsou dogamta ani doktríny. VĚTŠINA je svatost svatoucí a má vždy pravdu, protože většina lidí se nikdy neplete a v davu se ta omezenost vůbec neumocňuje.

V jednotě je síla, není to žádná novinka. Veškerá společnost/spo­lečenství a hlavně lidská je založená na vedení (i davy jsou vedené a dost často manipulátory a fanatiky. V enposlední řadě taky ničivými vášněmi, vyhrocenými emocemi). Dav touží především jen po krvi. Stabilita, řád, zákony a (spravedlivé a správné) vedení je třeba – je to ta nejvyšší potřeba. Správné vedení a organizace bez toho je společnost, ale i člověk jako jednotlivec v troskách (doslova).

Ametyst

Pepa25 prý chápe.:-))) Pravý opak je pravdou. A děla nepřítele z každého, kdo má jiný názor.

Pepa25

Z nikoho nepřítele nedělám. Pokud někoho mé názory vytáčejí až k osobním útokům, je to jen jeho problém …

zjentek

A to se opět hrubě pleteš hošku. Kuciak…a další a další… nic? A to s názory nemusíš chodit až na Slovensko, to umíme i u nás v ČRdeli, že pokud ty „správný“ lidi vytáčíš až k osobním útokům, že to pak můžeš odsrat nejen třeba jen ty, ale i celá tvoje rodina. Tos fakt dosud nevěděl? Až takové ty tvé dosavadní životní zkušenosti jsou? Tak to já na „tvým místě“ bych si sakra rozmyslel bejt hubatej, ty názore! (;

zjentek

„Žraloci“ se nebojí a to je chyba. Neuvědomují si, co je pro ně skutečným nebezpečím. Nebezpečím je být žralokem.

Funna

hele, pepo…už mne tvé názory fakt nebaví…přestaň se do mne navážet…nejsem ve fázi popření, ani agrese, protože můj názor na toto očkování je stále stejný…ze začátku jsem taky byla posraná, stejně asi jako většina, že umřu bídnou smrtí, ale jak začínaly chodit informace, hlavně ty zahraniční, tak jsme začala měnit názor (to očkování ještě nebylo) a začala to brát REALISTICKY (na rozdíl od tebe, který stále tvrdíš jen to, co ti nakukali) a když jsem to prodělala a vůbec nic mi nebylo až na 2 měsíční ztrátu čichu) – mimo jiné PCR jsem měla negativní a stejně tak na tom byl manžel, který to přinesl z práce (ten byl pozitivní) a „marodili“ jsme tak spolu, tak mi došlo, že je úplně zbytečné do sebe prát nějaké protilátky, když mám vlastní…a pokud jsem zvládla jednu vlnu, tak případně zvládnu i duhou a třetí…stejně jako chřipku…nikdy jsme se na ni neočkovala a měla jsme ji naposledy někdy před 20 lety a ta mutuje každý rok a v populaci je jí v chřipkovém období víc než covidu, jen kvůli tomu nikdo nešíli…a to se dá všechno dohledat na stránkách ministerstva,(to je, až mne zase obviníš ze lži) …takže jestli ses chtěl naočkovat, je to tvůj problém, třeba si mne zas pár let vzpomeneš, až budeš mít např. problémy se srdcem…ale nutit mne abych si nechala píchnout ty sračky jen proto, že ty máš jiný názor je dost ubohé…

Pepa25

Do nikoho se nenavážím – s agresí jste tu prokazelně začala včera vy: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-si-dovoli-napsat-co-to-pripomina-a-vi-co-to-je
Já jsem nikdy nebyl posraný, klidně si najděte mé rok a více staré příspěvky o nesmylsnosti některých opatření a nutnosti zachovávat zdravý rozum. A tu blbost o problémech se srdem po dvaceti letech jste proboha četla kde? Moje rada je jasná: chce to používat zdravý rozum a klidnit emoce. Když to nedokážete, tak holt pro ostatní minimálně vypadáte jako ve fázi agrese ,,,

Funna

nechápu, co je na mé odpovědi viz odkkaz agresivníhi?…že mě to sere je pravda a že je to buzerac je taky pravda…
a o té „blbosti“ se srdcem jsem slyšela na Radiožurnálu, kde o tom byl půlhodinový rozhovor s lékařem (jméno už si nepamatuju)…poté jsem taky slyšela rozhovor s lékařkou – laborantkou, která dělala krevní rozbory naočkovaných a nenaočkovaných a také zkoumala vakcínu a její výsledky jsou hodně zajímavé…mimo jiného, že naočkovaným se dělají krevní sraženiny…a too má přímou úměru se srdečními problémy…jako furt nechápu, oproč si myslíš, že mám vše jen z nějakých sociálních síti, kde to šíří neodborníci stylem jedna paní povídala…jenže kdo nechce vidět, prostě zavře oči a přesně ty to teď děláš…
a včera byla večer debata Trezie Tománkové kde ses mohl doslechnout, že v nemocnici není ŽADNÝ, který to prodělal, ale 40% naočkovaných…a jen taková drobnost – za naočkovaného se počítá ten, který má po 14 dnech ukončené očkování, takže jestli je tam někdo, kdo má první dávku, nebo někdo, kdo ještě nemá 14 po druhé, je počítám mezi neočkované…takže ani tato čísla nejsou směrodatná…mimo jiné v 3.11. bylo v nemocnicích víc očkovaných než neočkovaných…tak já už nevím, jaké argumety potřebuješ, abys o tom začal trochu přemýšlet…

Disraeli

Nehádejte se holky. Vždycky je tu lepší možnost, vyřešit to pěstním soubojem.

zjentek

Funna, bych ty očkované typy tolik neřešil, je třeba jim lidsky držet palce, stejně jako se sluší například o mrtvých hovořit (ne smýšlet) jen v dobrém. Jestli kdy člověku co ublížilo, tak to byl jeho vlastní vynález, nejvíce pak ve farmacii.

zjentek

@rokio: hele, hovádko, BTW si musíš ten obrázek s otázkou SLOUČIT, jinak mě fakt nas.reš! (; D; D;

zjentek

Pepa25, chápu. Vše plyne, jak plynout má. I tobě Haré Krišna. Haribol!

zjentek

JirkaF co máš, Nokiu 3310? (;

jirka F

Pokud myslíš mobil tak xiaomi redmi 9.

zjentek

Aha… a tak si obrázek promítni na nějakým monitoru či co..

zjentek

Rokio, já speciálně o tobě vím, že všechno chápeš. Proto otázce nerozumíš a neřeš to, takový otázky nejsou pro uživatele tvýho formátu. (;

zjentek

Aliene, pravdu? Ne, nevěřím! (;

Spíše mě zajímá, JAK početná skupina se spíše těší, než netěší (sakra, to jsem se proflákl, takže teď mně Elkon URČITĚ NENAPÍŠE upřímnou (!!!) odpověď). (; D; D;

elkon

Mé odpovědi jsou vždy takové, jaké dotaz zasluhuje. Jinými slovy, hloupostmi se nezabývám, to je o mě známé.

zjentek

@elkon: (; ((; (((; ((((; (((((; (((((((; to jo tvl, určitě! (;