lerak14

Těšíte se do důchodu?

celé život pracoval platil státu a teď nemá? a co já až půjdu do důchodu? těšíte se do důchodu?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ani ne.

Další odpovědi
GM

Do důchodu se netěším, nechci být stará. Zrovna jsem v období, kdy mám jak se říká „mládí v pr… a do důchodu daleko“.

panenka

Já se ted kdy jsem ještě mladá netěším možná za pár let budu ale mluvit jinak.

led

Teším sa, lebo nebudem mať strach z nezamestnania.
Neteším sa pre slovenskú novelizáciu zákona pre zakázanie súbehu zamestnania a dôchodku. Už si zháňam nejakú misku na mince a stanovište na žobranie.

mosoj

Nedovedete si představit tu slast když nemusím ráno do práce a jsem pánem svého času.
Pracuji samostatně a práce mám, že to ani nestíhám, takže nuda žádná jenom svoboda.

Panenko, ale za mládí bych měnil hned !!!

dagry

O jakém důchodu to mluvíš? Ty si myslíš, že se ho pracující, co dělají v dnešních podmínkách dožijí? No to snad nemyslíš vážně !!!!