annas

Těšíte se často na něco stejně jako Iva Janžurová?

Člověk se stále potřebuje na něco těšit. Každý den něco přinese, já tomu věřím. Ale neutápím se ve snech, žiji to, co je. (Iva Janžurová)

Nejlepší odpověď
led

Pozitívne naladený človek, to je vždy to na čo sa teším každý deň. Aj keď je predo mnou náročný deň, vždy je možno cez deň niečo pozitívne nájsť.
Aj patolog sa teší na deň bez práce… 🙂

Další odpovědi
mojitek

Herecka Iva Janzurova je inteligentni zena,a neco na tom urcite bude

hanulka11

Taky to tak mám . Každý den přinese něco bezvadného . /setkání, událost, prožitek…/

anonym

Těším se často jako Iva Janžurová, že Vrátíš se ke mně po kolenou.