vivatis2-

Těšíte se až se v ČR bude platit eury?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Trochu

led

Ano

Ja ano, aspoň nemusím meniť peniaze. Ale „radosť“ z eura ponechám na českých občanov. Už mám skúsenosti z prechodu národnej meny na euro.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-pro-normalni-lidi-zamestnance-na-nizsich-pozicich-znamenalo-prijeti-eura

anonym

Ne

Nechci aby jsme neměli eura vůbec. Já si asi prostě nezvyknu. A taky budu muset vyměňovat všechny mé peníze. Ach, ach…

tom004

Ne

Čím déle,tím lépe.Stačí,si všimnout,jaké problémy mají státy,které ho mají.

DusanOrlik

Ne

Protože výhodnější je koruna a ani nevím jaká co je hodnota?Úplný zmatek…

GM

Ne

Doufám, že do té doby než by u nás mělo k zavedení eura dojít, bude celá slavná Evropská unie tam, kam směřuje, tedy v pr…

anonym

Ne

Ne. Protoze se z chudych stanou jeste chudsi a to opravdu nepreji nikomu. -iv-

Ella

Ne

V Čechách se Eury platit nebude – lidi to v referendu nikdy neschválí…

Deli

Ne

Je to o zvyk, ale určitě je fajn, když mi přijde měsíčně na účet pár tisíc, než pár stovek – i když eur.

Natee

Ano

Syd

Ne