Kdo má Tesco Mobile, tak co když spojím simku s kartou Clubcard?

Ahoj lidi, kdo má Tesco Mobile, tak co když spojím simku s kartou Clubcard? Vím, že se mi navýší kredit, ale to je vše, nebo z toho ještě něco plyne potom? Jste s tím spokojení? Díky moc za odpověď.

Odpovědi
setapouch

Měl jsem Tesco Mobile z nouze asi tři měsíce, ale pouze na Internet. Při každém dobití mi nabízeli, ať si zařídím Clubcard, že dostanu dvojnásobek zaplaceného, ale kartu ne, děkuji. S fungováním nebyly problémy. Vlastně ano, jeden – už si nepamatuju, jak k tomu došlo, ale po dobití se mi připojil mobil na Net ještě před aktivací nějakého toho balíčku. Nicméně po chvilce rozmlouvání na zákaznické lince mi peníze vrátili a balíček aktivovali. A to jsem přitom uznal, že to byla moje chyba.

199nek Mizer

Dobří den jak mám hustý sve vášní číslo děkuji

199nek Mizer

Dobří den mám prozbh jak. Můžu zjistí své vlastní čísla tesko mobil. Cz