tess22

Jak je finančně ohodnocena půlhodina pracovní doby na brigádě?

Zdravím, možná je to trošku hloupá otázka, ale chtěla bych se zeptat, nastupuji jako brigádnice v tescu, budu mít 8h směnny a nárok na 0,5h přestávky, kteár není placena, ale tu druhou půl hodinu pracovat budu, jak bude ta půl hodina finančně ohodnocena? je to za poloviční mzdu nebo jak? 😁 děkuju za odpoveď :)

Nejlepší odpověď
Zbynas

8 – 0,5 = 7,5 hodiny zaplacených. Nicméně pozor na pozdní odpíchnutí čipu o pár vteřin, automaticky se pak odečítá v Tescu čtvrthodina. Tj příchod v 8:00:10 už je jako příchod v 8:15. Bacha na to :) To samé při konci směny, raději počkat s čipnutím po celé čtvrthodině, pár vteřin před zase odečítá 15 minut :)

Další odpovědi
mosoj

Stejně jako těch 7 hod.

jáára

jakou druhou? nějak nechápu.
Vy ste tady viděli nějakého druhého?

Lahny: A v jinejch firmách ti to opraví mistr. Nacpi se k někomu na půl hodiny na směnu. Na co.

anonym

Zaplaceno dostaneš za 7,5 hodiny denně.Odpíchnuto budeš mít ale. 8 hodin.
pro Zbynas
V jiných firmách se strhává půl hodina, kterou musíš napracovat.Takže když přijdeš v 6.01 a nebo 6.29, tak napracováváš půl hodiny.