roxilox

Co dát pod terč na soft šipky v paneláku?

Dostala jsem terč na soft šipky. Chci, aby mi ho manžel uchytl na zeď, ale bydlíme v paneláku a chci, aby se to co nejméně roznášelo po zdi. Co má dát pod ten terč, aby se ty rány co nejméně roznášely? Napadl mě molitan nebo možná papírový karton. Máte někdo nějaké zkušenosti? díky

Odpovědi
Kalim_YT

Já to vyřešil polystyrenem. Ale dávejte si pozor, aby se vám šipky nezarážely do zdi.. :)

cochee

Je velmi důležité, z čeho je zeď. Já jsem měl terč na cihlové „kantce“ a podložil jsem ho několikrát přeloženou netkanou tkaninou. Šipky už nějakou dobu hraju, takže jsem neřešil dírky v omítce nebo malbě, protože je už nedělám. Karton jsem nezkoušel, polystyrén moc netlumil. V paneláku se obávám, že ten betonový panel by přenášel rány i přes tu moji tkaninu. On se asi bohužel na přenosu ran podílí hodně i ten závěs, tzn. například vrut do hmoždinky a přímo na něm terč bude asi hlučnější záležitost, nežli když na ten vrut pověsím kousek nějaké šňůrky a na ten teprve terč.
Dopl.: proto je asi do bytu stoprocentně vhodnější terč sisálový na steelové hroty – naprosto tichá záležitost.

Drahuška999

Ahoj, my jsme nedávno na základě tohoto článku zde – https://www.pros­portovani.cz/clan­ky/sipky-nejsou-uz-ani-zdaleka-jen-hospodsky-sport-jak-a-kde-se-mohou-hrat/ také docela dost doma začali hrát šipky a velice nás to baví… Hrozně moc se těšíme na ten moment, až se otevřou všechny hospody a my budeme moci konečně něco začít dělat a procvičit to, co jsme se naučili za karantény někde v „hernách“ :)