Jrkuft

Jak nejlépe a nerychleji ohřát těstoviny k teplému guláši?

Jak nejlépe a nerychleji ohřát těstoviny k teplému guláši? (těstoviny jsou uvařeny, ale stály na lince a jsou studené)

Mikrovlnka se mi moc nezdá, napadlo mě je prostě nasypat do teplého guláše na plotně a chvilku spolu prohřát

Odpovědi
dubraro

1/ Dát do uzavřené nádoby a cca 1 min ohřívat v mikrovlnce.
2/ Smíchat s teplým gulášem a vybagrovat lžící rovnou z hrnce. Mužské řešení, úspora špinavého nádobí.

iceT

Buď nad pařákem, ale ten nemám, tak těstoviny strkám do mikrotenového sáčku a pokropim je kapkou vody a strčím do mikrovlnky. Stejně sa dají ohřát knedlíky, ale s těmi se to nesmí přehnat s délkou pobytu v mikrovlnce, jinak z nich jsou topinky. Smíchat s gulášem a ohřát spolu mi přijde už trochu barbarské, ale kdyz není jiná možnost…

da ny

Napadlo Vás nejrychlejší řešení ;)

  1. napařit (jako knedlík)
  2. u pokojové teploty přelít vařícím gulášem

3, smíchat a ohřát společně s gulášem

isteron

V časoch, keď sa predávajú mikrovlnky, je to dosť hlúpa otázka. Strčiť všetko studené na tanier, aj s cestovinami a spolu ohriať , 1 tanier 1 – 2 min.