libuska

Teploměr – pomocník vaření.

Dobrý den,víte na co všechno se dá použít teploměr na maso?Já vím akorát o měření teploty při přípravě rozbífu v troubě,nenapadá mě další využití.
Děkuji Libuška

Odpovědi
anonym

Elektronický teploměr na potraviny je vhodný k měření teploty při pečení a vaření masa. Umožňuje dosáhnout správnou teplotu uvnitř masa, takže nedojde k jeho přepečení. Jen tak se Vám podaří uchovat masu jeho správnou chuť a šťavnatost. Teploměr lze využít pro všechny druhy masa (vepřové, hovězí, telecí, jehněcí i zvěřinu). Lze jej také použít pro kontrolu teploty již vařeného jídla. Možnost nastavení hodin pro odečítání času při pečení. ALARM funkce pro docílení nastavené teploty nebo pro odečítání nastaveného času.