Blecha

Teplo .......

konečně teplo, co ?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, konečně, u nás už ukazuje teploměr teď po ránu 9 stupňů, bude krásně, snad to vydrží i na víkend, všem pěkný den.

Další odpovědi
Jahoda

Ježiš! Ani nevíte jak jsem šťastná!! :D. Ten odpornej sníh už konečně slezl a začíná být hezky teploučko. Dnes jsme tu měli 23 stpňů, takže super!. Doufám, že léto bude horké, protože léto a horka miluji ;o)

panenka

Ano konečně je tu teplo už jsem té zimy měla plné zuby

afro.minerva

No, konečně už zmizel sníh a není pod nulou nebo těsně nad ní. Vejskat si budu až teprve, až bude přes den nad 20 stupnů. To je potom už teplo. Jsem letní člověk a zimu k smrti nesnáším…

Miroslavst

HURÁÁÁ

Lucimia

Užívám si to každým douškem… Miluju jaro. Je to krásné, jak po tak dlouhé době zase svítí sluníčko a dělá se teplo.

Džanička

No je to opravdu nádhera,že je už teploučko,od rána máme 13 stupňů,takže super počasí.

afro.disiak

Je to fakt supr! Ten hnusný sníh mi už lezl dost rychle na nervy. :D jsem ráda, že už je zima za námi a můžeme se radovat ze sluníčka, které fakt moc hezky hřeje 😁. Snad to takto vydrží a neuvidím jednoho rána na teploměru stupně pod nulou. To by mne šlak trefil 😁