Tepláková souprava-jaký materiál vybrat?

Asi stupidní dotaz ale já to nevím 🙂 chtěl bych si koupit teplákovou soupravu asi tady http://www.adi­dasmania.cz/spor­t/fotbal/soupra­vy/treninkove/a­didas-sere-trg-suit2-%5B611468%5D .. potřebuji poradit jestli jsem zvolil 100%polyester jako správný materiál aby to bylo jako klasická šusťákovina a ne jako klasický domácí tepláky nebo jiný materiál který studí na pokožce

Odpovědi
fofbal

Dalo by se asi zareagovat takto:
Je-li to souprava pro venkovní sporty,nebo pro halové sportování. Jinak ty addidas jsou také špičkové.

Blanička

Zvolil jsi správně,ale mnohem lepší výběr máš na www.proidenti­ty.cz,tak se tam koukni