Snoubenka

Teplá dvířka od skříňky s elektrickými rozvody?

Když jsem ráno šla kolem skříně s elektrickými rozvody, zdálo se mi, že tam trochu něco smrdí, teď už to necítím, ale když sáhnu na dvířka, zdají se mi (hlavně po okrajích) trochu teplá – fakt jenom maličko, ale teplejší, než bych očekávala od kovových dvířek. Co to může znamenat?

Nejlepší odpověď
gecco

Znamenat to může leccos – máš několik možností…
😉

  1. vykašlat se na to a doufat, že elektroinstalace je v pořádku a při případném problému zafunguje jistič (vzhledem k tvému předešlému dotazu umisťuju toto na první místo 😉
  2. zkontrolovat, zda je v rozvaděči vizuálně vše v pořádku a v případě pochybností zavolat správce, domovníka, údržbáře, elektrikáře (netuším, co máte)
  3. vypnout hlavní domovní jističe a zavolat elektrikářskou pohotovost rozvodného podniku (ale v případě falešného poplachu tě nejspíš ostatní obyvatelé domu ´zahluší´ a výjezd pohotovosti možná zaplatíš)

😉

Další odpovědi
pl4toon

Poptejte se v okolí, jestli se někdo vyzná v elektrice. Ať na to mrkne. Požárů od elektriky je dost, možná jednomu předejdete :) Zvlášť jestli bylo něco „cítit“. Radši jeden falešnej poplach, než …