Avatar uživatele
Snoubenka

Teplá dvířka od skříňky s elektrickými rozvody?

Když jsem ráno šla kolem skříně s elektrickými rozvody, zdálo se mi, že tam trochu něco smrdí, teď už to necítím, ale když sáhnu na dvířka, zdají se mi (hlavně po okrajích) trochu teplá – fakt jenom maličko, ale teplejší, než bych očekávala od kovových dvířek. Co to může znamenat?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 2585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Znamenat to může leccos – máš několik možností…
😉

  1. vykašlat se na to a doufat, že elektroinstalace je v pořádku a při případném problému zafunguje jistič (vzhledem k tvému předešlému dotazu umisťuju toto na první místo 😉
  2. zkontrolovat, zda je v rozvaděči vizuálně vše v pořádku a v případě pochybností zavolat správce, domovníka, údržbáře, elektrikáře (netuším, co máte)
  3. vypnout hlavní domovní jističe a zavolat elektrikářskou pohotovost rozvodného podniku (ale v případě falešného poplachu tě nejspíš ostatní obyvatelé domu ´zahluší´ a výjezd pohotovosti možná zaplatíš)

😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pl4toon

Poptejte se v okolí, jestli se někdo vyzná v elektrice. Ať na to mrkne. Požárů od elektriky je dost, možná jednomu předejdete :) Zvlášť jestli bylo něco „cítit“. Radši jeden falešnej poplach, než …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek