maruš

Tepelné čerpadlo.

Máte ,prosím,někdo zkušenosti s vytápěním tepelným čerpadlem „vzduch-voda“?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
ondra07

My máme tep. čerpadlo-vzduch voda :)
Pořizovací náklady jsou trochu vyšší(150–200 tis.) provozní náklady jsou velmi nízké, nevím ted přesně…
a nám to v pohodě ohřívá vodu na 40°C a venku bylo i –17. Takže pohodička, doporučuju jeho koupi, pokud to teda má smysl.
Na internetu je ale určitě více informací o tom.
http://www.te­pelnacerpadla-cz.eu/110-tepelna-cerpadla-vzduch-voda.htm