lukas.zmizik

teoreticka otazka nad exekuci karlova mostu a jinych pamatek

co by z toho vyplyvalo, kdyby mesto nesplatilo pohledavku a exekutor by zabavil napr. karluv most? sel by nasledne do aukce za tretinovou cenu a pak by jej nekdo mohl vydrazit?

nebo existuje vubec nejaky postup na to, co by bylo s pamatkami – stavbami a budovami v pripade propadnuti exekuci?

Nejlepší odpověď
briketka10

určitě by ho koupili mafiáni z Karlových Varů a prodávali by tam ty svoje čapky a matrjošky..
bez povolení hradu, které je k tomu dnes potřeba..

a samozřejmě jak řekl Michal Kole vybírali by tučné vstupné, jako je mýtné na dálnicích..

Další odpovědi
Michal Kole

Nemovitosti se prodávají za 2/3 odhadní ceny, movité věci se prodávají za 1/3 odhadní ceny.

Asi by to koupila nějaká společnost a zavedla by na most vstupné.

Drap

Teoreticky by to bylo možné. Ovšem zkušenost by byla zřejmě uplně jiná