Avatar uživatele
anonym

Teoretická otázka: Jaké si myslíte, že by mělo následky, kdyby všichni lidé na světě měli pouze hlas Alzáka?

Náhodou nevíte do je Alzák či jste zapomněli jaký má hlas? Můžete si to připomenout či poslechnout například v tomto videu.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ncplGOPxSuM

Já bych třeba řekl, že by zpívání přestalo býti populární.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, michalds před 2464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já osobně bych zešílel, někteří by zezelanali. Dovedeš si představit Shakiru s hlasem alzáka? A božský Kája by byl konečně a definitivně v pr…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Panenko skákavá, já bych se rozhodně přestala se všemi stýkat. 🙂 Možná jen s němými. Obdivuji Tomáše Juřičku, že ještě neztratil hlas. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
michalds

Já tajně doufám, že si společnost Alza vytvoří nového maskota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
still

Počet vražd by stoupl o 1000%

Doplněno:
to michalds: Také doufám :) I když pro mne už je pozdě, mám nadosmrti tuhle značku spojenou s tímhle zeleným vřeštícím "_!&#./€>

Upravil/a: still

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
synapse

Odolnější a adaptabilnější jedinci by si zvykli a smířili se s tím. Boháči, co si myslí, že za peníze si můžou koupit všechno, by se snažili uplatit ty nejlepší odborníky, aby jim hlas změnili. Labilnější jedinci by se připravovali o život. Příslušníci některých duchovních řádů, kteří právě skládají zkoušku mlčenlivosti, by si žili dál jako by se nechumelilo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Stal bych se nejmasovějším vrahem v dějinách lidstva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek