dust8

„Tento web není dostupný. Odpověď webu www.odpovedi.cz trvala příliš dlouho.“ Co s tím?

Často musím vícekrát refreshnout web a někdy to hodi tenhle error. :(

Mohl by pomoct Mr. CC Cleaner?

Nejlepší odpověď
Edison

Přetěžuješ linky. To je jasný… Měl by sis dát voraz… 😁

Další odpovědi
led

S týmto webom musíte komunikovať ústretovo. Keď máte tú čiernu masku, nevie vás rozoznať. Skúste to len s rúškou a hneď sa zrýchli spojenie. (platí len pri internetovom spojení)