Tento týden nás čeká pátek 13. Počítáte s tím nějak při plánování nebo je vám to jedno?

Nejlepší odpověď
honza19hk

pro mě to ja pracovní den jako každý jiný,takovýhle „ptákoviny“ neřeším.

Další odpovědi
briketka10

13 mi nevadí a třeba se tady ještě pobavíme, když se říká třináctého pátek blázni mají svátek :DD

Drap

Zatím jsem to neřešil. Do pátku daleko

SimakPida

Já jsem dokonce narozen v pátek 13. :) Nejsem pověrčivý tyto pátky neřeším.

Michal Kole

Do p… To zas bude psycho a nějaký průser.

tom004

Šťastný to den. Zas tak často nebývá. 🙂

anonym

Nevěřim na bohy, anděly, ďábly, pekla, nebe, protože nejsem pověrčivý. Nevěřim tudíž ani na pátky třináctého.

quentos

Neřeším a hodlám si naopak užít úžasný koncert. Dotyčný hvězda ho doufám kvůli tomu neodvolá :{D>
Musím jít v ten pátek brzy spát – následující sobotu vstávám před čtvrtou ráno. Tím se riziko karambolu snižuje ještě víc :{))> ráno pak jedu cca 300 km daleko, to už bude sobota 14., takže nebudu muset viset vytřeštěnýma očima na strojvůdci ani řidiči :{)))>
Doplňuji:
*dotyčná :{D> ne, o hermafrodita se opravdu nejedná